Velkommen til Basketballklubben Amager
Søg  
Nyheder  

Dameligaen  

1. division herrer  

Træning og kamp  

Diverse  

User's Login  




 


 Login problemer?
 Ny bruger? Registrer!

Sprog  
Vælg sprog for brugerfladen:


  

Velkommen til sidelinjen

Skrevet af: victormikkel til den 31. Jan 2006 - 08:17
Holdledere 
Velkommen til Sidelinjen

Vores åbningstider er som følgende:

Åbent til alle weekendens turneringskampe

samt dagligt mandag til torsdag fra kl. 16.30 til ca. 19.30.

Vi har dog lukket i skolernes ferie, samt fra 1/6 - starten af august.



Tak for jeres interesse.


Daglige tilbud:

- Fransk hotdog 15 kr.
- Toast 15 kr.
- Smooties 20 kr.
- ½l. Sodavand 18 kr.
- Kildevand 10 kr.
- Kaffe/the 5 kr.
- Frugt 5 kr.
- Stort udvalg af slik/chokolade

Ved store arrangementer f.eks. herrer/damekampe sælger vi også sportsboller til 20 kr.

Vi glæder os til at se dig.

Kontakt os på sidelinjen@bkamager.dk

Hilsen
Sidelinjen

  
Klubmodulet  


http://www.bkamager.dk/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=438&mode=thread&order=0&thold=0

http://www.pro-safe.dk/

<< August 2017 >>
M T O T F L S
31 01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 01 02 03

Nye begivenheder

Sat, September 16 2017
Tue, September 19 2017
Fri, September 29 2017
Sat, September 30 2017
Sun, October 01 2017
Tue, October 03 2017
Wed, October 04 2017
Sat, October 07 2017
Sun, October 08 2017
Tue, October 10 2017
Thu, October 12 2017
Sat, October 14 2017
Sat, October 21 2017
Sun, October 22 2017
Sat, October 28 2017
Sun, October 29 2017


[ Søg ]