Velkommen til Basketballklubben Amager
Søg  
Nyheder  

Dameligaen  

1. division herrer  

Træning og kamp  

Diverse  

User's Login  




 


 Login problemer?
 Ny bruger? Registrer!

Sprog  
Vælg sprog for brugerfladen:


  

Endelig dagsorden til Generalforsamling i BK Amager

Skrevet af: clausjensen til den 11. Maj 2016 - 22:20
officielleNyheder 
Dagsorden:
1. Valg af dirigent
2. Formandens beretning
3. Forelæggelse af det reviderede regnskab til godkendelse
4. Budget for det kommende år
5. Behandling af indkommende forslag - Ingen forslag modtaget.
6. Valg af formand
7. Valg af bestyrelsesmedlemmer
Susanne Bay på valg
Torben Bo Højman på valg
8. Valg af ekstern revisor
9. Fastsættelse af kontingent
10. Evt.
11. Uddelingen af Klussmann pokalen – uddeles ved klub festen

Indkommende forslag til behandling under pkt. 5 skal være bestyrelsen i hænde senest onsdag d.11. maj 2016
Alle dokumenter/bilag til brug på generalforsamlingen vil blive uploade på KlubModul under Info fra bestyrelsen -Generalforsamling 2016.

Bestyrelsen ønsker at behandle punkt 9. på dagsordnen før punkt 5.

Forslag skal sendes til:

Claus Jensen,
Oberst Kochs Alle 14 A,
2770 Kastrup eller

mail - formand@bkamager.dk Endelig dagsorden vil blive offentliggjort på www.bkamager.dk d. 11. maj 2016


  
Klubmodulet  


http://www.bkamager.dk/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=438&mode=thread&order=0&thold=0

http://www.pro-safe.dk/

<< August 2017 >>
M T O T F L S
31 01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 01 02 03

Nye begivenheder

Sat, September 16 2017
Tue, September 19 2017
Fri, September 29 2017
Sat, September 30 2017
Sun, October 01 2017
Tue, October 03 2017
Wed, October 04 2017
Sat, October 07 2017
Sun, October 08 2017
Tue, October 10 2017
Thu, October 12 2017
Sat, October 14 2017
Sat, October 21 2017
Sun, October 22 2017
Sat, October 28 2017
Sun, October 29 2017


[ Søg ]