Velkommen til Basketballklubben Amager
Søg  
Nyheder  

Dameligaen  

1. division herrer  

Træning og kamp  

Diverse  

User's Login  




 


 Login problemer?
 Ny bruger? Registrer!

Sprog  
Vælg sprog for brugerfladen:


  

Micro drenge træningsstart (U8 drenge)

Skrevet af: susbay76 til den 15. Aug 2014 - 12:59
ungdom 
Micro drenge U8 starter træning mandag d. 1-9-2014 på den samme tid som de også havde sidste år. Mandag fra 17:00 til 18:00

  
Klubmodulet  


http://www.bkamager.dk/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=438&mode=thread&order=0&thold=0

http://www.pro-safe.dk/

<< August 2017 >>
M T O T F L S
31 01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 01 02 03

Nye begivenheder

Sat, September 16 2017
Tue, September 19 2017
Fri, September 29 2017
Sat, September 30 2017
Sun, October 01 2017
Tue, October 03 2017
Wed, October 04 2017
Sat, October 07 2017
Sun, October 08 2017
Tue, October 10 2017
Thu, October 12 2017
Sat, October 14 2017
Sat, October 21 2017
Sun, October 22 2017
Sat, October 28 2017
Sun, October 29 2017


[ Søg ]