Velkommen til Basketballklubben Amager
Søg  
Nyheder  

Dameligaen  

1. division herrer  

Træning og kamp  

Diverse  

User's Login  




 


 Login problemer?
 Ny bruger? Registrer!

Sprog  
Vælg sprog for brugerfladen:


  

Uge Søg
<< October 30 2017 - November 05 2017 >>
Monday, October 30 2017
 
Tuesday, October 31 2017
BKA
Wednesday, November 01 2017
BKA
Thursday, November 02 2017
 
Friday, November 03 2017
 
Saturday, November 04 2017
BKA
Sunday, November 05 2017
BKA
09:00 U14/U16 Damer Østdanmark, Pulje 1, runde 3
09:00 U10 Damer Østdanmark, Pulje 1, runde 3
09:00 U10 Damer Østdanmark, Pulje 1, runde 3
10:00 U10 Damer Østdanmark, Pulje 1, runde 3
10:00 U10 Herrer Østdanmark, Pulje 1, runde 3
10:00 U14/U16 Damer Østdanmark, Pulje 1, runde 3
10:00 U10 Damer Østdanmark, Pulje 1, runde 3
10:30 U16 Herrer Østdanmark, Pulje 5, runde 3
11:00 U10 Damer Østdanmark, Pulje 1, runde 3
11:00 U10 Herrer Østdanmark, Pulje 1, runde 3
11:00 U10 Damer Østdanmark, Pulje 1, runde 3
11:00 U14/U16 Damer Østdanmark, Pulje 1, runde 3
12:00 U10 Herrer Østdanmark, Pulje 1, runde 3
12:00 U14 Herrer Østdanmark, Pulje 4, runde 3
12:30 U10 Herrer Østdanmark, Pulje 2, runde 3
13:00 U14 Herrer Østdanmark, Pulje 4, runde 3
13:30 U10 Herrer Østdanmark, Pulje 2, runde 3
14:00 U14 Herrer Østdanmark, Pulje 4, runde 3
14:00 U14/U16 Damer Østdanmark, Pulje 3, runde 3
14:15 1. division herrer
14:30 U10 Herrer Østdanmark, Pulje 2, runde 3
15:00 U14 Herrer Østdanmark, Pulje 2, runde 3
15:00 U12 herrer mester Østdanmark
15:00 U14 Herrer Østdanmark, Pulje 6, runde 3
15:00 U14/U16 Damer Østdanmark, Pulje 3, runde 3
16:00 U14 Herrer Østdanmark, Pulje 2, runde 3
16:00 U14 Herrer Østdanmark, Pulje 6, runde 3
16:30 U12 damer mester Østdanmark
18:00 U14 damer mester Østdanmark
18:00 U16 herrer mester Østdanmark
Print

PostCalendar v4.0.3

  
Klubmodulet  


http://www.bkamager.dk/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=438&mode=thread&order=0&thold=0

http://www.pro-safe.dk/

<< October 2017 >>
M T O T F L S
25 26 27 28 29 30 01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 01 02 03 04 05

Begivenheder idag


Nye begivenheder

Sun, November 26 2017
Tue, November 28 2017
Wed, November 29 2017
Fri, December 01 2017
Sat, December 02 2017
Sun, December 03 2017


[ Søg ]